Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Будівельні міксери

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Будівельні міксери - електричні інструменти, призначені для перемішування фарб і інших складів, які використовуються в будівництві.

 

Перш ніж купити, спочатку потрібно визначити призначення цього пристрою, адже це значно заощадить час покупки. Перше питання, яке задає консультант в будь-якому магазині, з яким матеріалом Ви будете працювати, тобто його консистенція і, звичайно, його обсяг. Ці два параметри безпосередньо впливають на потужність, яку повинен мати міксер будівельний ручний при виконанні певної роботи. Якщо Вам потрібно обробити багато розчину тугий в'язкості, не рекомендуємо використовувати будівельний міксер, потужність якого менше 1 кВт, він просто не впорається з роботою.

 

У тому випадку, якщо робота буде відбуватися лише з такими матеріалами як лаки і фарби, Вам зовсім не потрібно купувати потужний інструмент, в цьому випадку Вас повинно цікавити кількість оборотів в хвилину, тобто, їх частота.

 

Будівельний міксер має відносно невелику вартість, тому його придбання зможе собі дозволити кожен.

 

Також, зверніть також увагу на насадку, адже для різних матеріалів використовуються різні насадки: з право- і лівосторонньої спіраллю, мішалки-хрестовини, спеціальні мішалки для лаків і фарб і т.д ..

Вгору