Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Ротаційні лазери

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Будівельний лазер - це лазерний пристрій, яке надає можливість проектувати площині в діапазоні 360 градусів, завдяки чому у користувача є можливість постійно тримати під контролем висоту і рівень.

 

Якщо Ви хоча б раз займалися ремонтом, то напевно знаєте, як багато часу забирає проведення розмітки і вимірювань перед тим, як можна буде почати клеїти шпалери, будувати внутрішні перегородки і класти плитку. Від того, наскільки точно буде виконана розмітка, залежить результат проведених робіт. Якщо в даному випадку мова йде про будівельні роботи, помилка може спричинити за собою серйозні наслідки. Якщо застосувати замість звичних схилів і рулеток сучасну техніку, розмітку можна буде провести не тільки швидше, але і точніше.

 

Будівельний лазер представлений в нашому магазині моделями, які оснащені спеціальною стабілізуючою системою і навіть системою самовирівнювання. Іншими словами, користувачеві не доведеться витрачати час на те, щоб встановити нівелір по горизонту або вертикалі. Для проведення робіт з таким сучасним приладом, потрібно тільки одна людина і, крім того, Вам зовсім не потрібна спеціальна підготовка - досить встановити пристосування на горизонтальну поверхню.

 

Переваги цього пристрою можна описати кількома словами: точність, багатофункціональність, простота в експлуатації і зберіганні.

 

Цей прилад може комплектуватися спеціальними приймачами лазерного випромінювання. Їх застосування значно збільшує дальність роботи. Більшість моделей йдуть в комплекті зі спеціальними окулярами, що підвищують помітність променя. Крім того, в стандартний комплект всіх пристроїв входить набір спеціальних мішеней, ударостойкий кейс для перенесення та батареї. Деякі моделі передбачають спеціальний комп'ютерний планшет для здійснення прийому і подальшої обробки даних, а також пульт дистанційного керування.

 

Серед основних областей застосування ротаційного лазера треба виділити проведення садово-ландшафтних робіт, цегельної кладки, фундаментних робіт, визначення висотних відміток, а також планування.

Вгору