Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Троси

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Металевий трос (сталевий канат) являє собою спеціальний нержавіючий тонкий трос, який знаходить своє застосування для виконання різного роду завдань у промисловій сфері і в побуті. Відмітна особливість даного пристосування можна назвати те, що при досить невеликому діаметрі трос може витримати величезні навантаження! Більш того, сталевий трос вкрай важко перетерти або перерізати. Сталевий канат представлений в продажу моделями з різним плетінням і різним діаметром.

Як правило, металевий трос заздалегідь упакований в спеціальні бухти, однак у користувача завжди є можливість відрізати необхідну кількість каната.

Сталевий трос - відмінне рішення для завдань, спрямованих на підйом різного роду обладнання та закріплення насосів в свердловинах. Спектр завдань, які під силу металевим канатів, досить великий. Так, сталевий оцинкований трос або канат, створений з нержавіючої сталі, знаходять своє застосування там, де необхідно здійснити прокладку електро-кабелів або проводів зв'язку, які не призначені для прокладки в повітрі.

Це можуть бути і тимчасові лінії електропостачання, і використання в разі неможливості вдатися до застосування інших методів прокладки. Наприклад, прокладка кабелів UTP між будівлями і будинками здійснюється саме за допомогою троса. Останній натягають між опорами або закріплюють в стінах будівель за допомогою анкерів і натягують за допомогою талрепа. У процесі кріплення троса використовують спеціальні кріпильні елементи. Вибираючи діаметр троса, слід брати до уваги ймовірний навантаження, а також вага кабелю.

Вгору