Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Підставки для аерографів

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Обзавелися аерографом? Не забувайте, що для максимально зручної та безпечної експлуатації слід отримати в стінах своєї домашньої майстерні зручну і високоякісну підставку для аерографів. Як відомо, аерограф не можна просто взяти і покласти, скажімо, на стіл або на підлогу - може випадково пролитися фарба, або шланг, який веде до компресора, звисаючи, потягне за собою аерограф, що, в свою чергу, призведе не тільки до падіння пристрою , але і до різних ушкоджень. Придбати спеціальну підставку для одного або декількох аерографів від лідируючих виробників в даному секторі, можна в нашому магазині.

 

Багато хто помилково вважає, що підставка для аерографа - пристосування вторинне. Насправді, подсевка являє собою важливу частину всієї конструкції. Щоб ваше хобі не перетворилося в гнітюче заняття, на сторінках нашого магазині можна вибрати найбільш підходящу конструкцію, яка буде не тільки зручним і надійним, але і максимально легкою і простий в процесі експлуатації.

 

Всі нині представлені в продажу моделі підставок для аерографів можна умовно об'єднати в наступних умов:

- міцне кріплення до столу без необхідності використовувати різні поставки і постаменти з підручних засобів, що виключає випадкове перекидання конструкції.
- зручність і простота у використанні.
- оперативне встановлення, особливо, якщо має місце необхідність часто змінювати розташування інструменту.
- можливість встановити кілька аерографів відразу.
- невисока розташування, завдяки чому користувач може зручно доливати фарбу в резервуар.

Вгору