Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Електромолотки

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Професійний електромолоток отримав своє широке поширення завдяки простоті використання, а також величезному потенціалу, який в нього вклали розробники.

 

Моделі, які оснащені електронною системою регулювання кількості обертів, служать забезпеченням оптимальних умов для проведення будівельних робіт. Причому, приємно відзначити, що встановлені обороти зможуть витримуватися навіть в разі максимального навантаження агрегату.

 

Не можна залишити без уваги той факт, що професійне застосування електричних молотків можливо навіть однією лівою рукою, завдяки наявності спеціальної рукоятки, яка покрита піноматеріалом.

 

Серед позитивних характеристик, якими відрізняється даний інструмент, слід звернути увагу на надвисоку силу удару, завдяки чому у Вас є можливість вдаватися до його використання кожного разу, коли виникає необхідність відбивати шматки від таких міцних матеріалів, яким є, наприклад, залізобетон.

 

Спеціальна система захисту від вібраційних коливань однаково ефективно функціонує як на холостому ходу, так і в режимі активної роботи.

 

Електромолоток в значній мірі не тільки спростить, а й прискорить проведення трудомістких і монотонних робіт.

Вгору