Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Вуличні обігрівачі

Як правило, вуличні обігрівачі використовують для того, щоб обігріти відкриті простори, такі як: веранда, вуличне кафе, садовий будиночок або ж дитячий майданчик. Працюють вони на зрідженому газі. В даному випадку одного балона на 27 літрів вистачає на 8-15 годин безперервного функціонування агрегату. Інші моделі потребують підключення до електричної мережі і споживають потужність від 0,5 до 2 кВт на годину.

Сучасні інфрачервоні газові види останнім часом все більше і більше активно впроваджуються в наше повсякденне життя, тим самим обдаровуючи нас теплом і комфортом. Одним з найбільш видатних достоїнств даних пристроїв можна назвати практичність, а також реально існуючу можливість цілеспрямовано використовувати їх в будь-яких умовах. Інфрачервоні вуличні обігрівачі все більше і активніше починають застосовуватися в побуті, оскільки даний агрегат – це 100% гарантія тепла і комфорту на відкритому повітрі. При цьому, він безпечний екологічно і не представляє абсолютно ніякої небезпеки для здоров'я оточуючих людей.

Не можна залишити без уваги і той факт, що обігрівач може на все 100% замінити традиційну дорогу систему опалення в промислових спорудах і будівлях, в гаражах, на складах, і т.п. Стельові моделі можуть застосовуватися на промислових об'єктах, висота яких сягає понад 15 метрів.

Немає товарів

Вгору