Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Теплові завіси

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

У нашому магазині ви можете придбати теплові завіси, головним призначенням яких є захист приміщень від проникнення холодного повітря через різні відкриті прорізи у вигляді дверей, вікон, воріт і т.д.

Конструкція виробу досить проста. Так, всередині металевого корпусу розташований двигун з вентилятором, а також нагрівальний елемент. Дане пристосування, як правило, встановлюється зверху, тобто, над прорізом, в результаті чого створюється потужний потік повітря, спрямований вниз – завдяки невидимій перешкоді холодне повітря не може потрапити всередину приміщення.

Як вироби промислового типу, так і ті, які знаходять своє застосування в побуті, приходять на виручку також і в літню пору. Вони здатні утримувати прохолодне повітря в приміщенні і не допустити потрапляння туди пилу і комах. Однією з основних характеристик, на які обов'язково варто звернути увагу, вибираючи теплову завісу – висота установки агрегату, іншими словами, відстань від підлоги до нижнього краю приладу. Якщо має місце стандартна установка, згадане відстань дорівнює або трохи більше висоти отвору, що захищається.

Висоту установки необхідно визначати швидкістю і «якістю» повітряного потоку на виході з пристрою. Якщо останнє спроектовано правильно, воно буде створювати рівномірний потік повітря певної ширини, що має швидкість від 8 до 10 м / с на виході з сопла завіси і майже 3 м / с на рівні підлоги.

Щоб створити такий потік, необхідно вдатися до використання складного у виготовленні відцентрового вентилятора, від параметрів (швидкості обертання, довжини, якості балансування, форми лопаток і т.д.) якого залежить вартість виробу. Беручи до уваги згадані вище параметри, можна визначити, який обсяг повітря за одну годину прилад проганяє через себе.

Вгору