Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Вібратори для бетону

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Як правило, жодне будівництво не обходиться без робіт, пов'язаних з укладанням бетону, будь то фундамент, будь-які площадки або доріжки, перекриття або стіни. Для отримання якісної, ущільненої, міцної бетонної суміші застосовуються глибинні вібратори для бетону.

 

Всім відомо, що бетон - це суміш цементу, сипучих матеріалів - піску або щебеню і води. Принцип роботи, незважаючи на різні модифікації інструменту, гранично простий: за допомогою двигуна через гнучкий вал на наконечник вібратора подаються високочастотні коливання, в результаті чого внутрішнє тертя між компонентами бетонної суміші зменшується, а сама суміш приходить в текучий стан. Ця маса оточує кріпить арматуру, проникаючи в усі важкодоступні місця. Вібратор для бетону змушує також вийти на поверхню міститься всередині бетонної суміші повітря. В результаті отримуємо розчин з морозостійкими, високоміцними, водонепроникними властивостями.

 

За способом застосування вібратор для бетону може бути зовнішнім, поверховим і внутрішнім або глибинним. За родом приводу - електромеханічним, електромагнітним, пневматичним і гідравлічним. У нашому магазині представлений широкий вибір даного інструменту від різних виробників. Ви можете купити вібратор для бетону з спрямованими коливаннями маятникового типу, вибрати інструмент, яким можна робити не тільки горизонтальні, але і вертикальні роботи або, якщо у Вас немає доступу до електричної мережі, зупинити свій вибір на такому типі, як акумуляторний вібратор для бетону.

 

Кожна з моделей проста, безпечна і зручна в експлуатації, відрізняється зносостійкістю і довговічністю використання.

Вгору