Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Штукатурні розпилювачі

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Минуло вже багато років з тих пір, як на Україні стали активно застосовувати різні оздоблення фасадів будинків за допомогою штукатурки. Серед них з'явилася і так звана шуба. На вигляд цей спосіб виглядає як крихти з цементного розчину, часто пофарбовані в який-небудь колір. Виглядає такий варіант оформлення красиво і багато. До того ж при будь-яких пошкодженнях таку поверхню легко підправити. Досить тільки розпорошити цементну «крихітку» на цю ділянку. Однак для того щоб зробити таку поверхню, не обійтися без спеціального пристосування. Звичайно, можна використовувати саморобну або покупну «шарманку», але обробити нею цілий фасад дуже складно в плані сил і часу. Кращий в такій ситуації інструмент - штукатурні розпилювачі.

 

Це корисний винахід, яке допомагає з хорошою швидкістю, якісно і рівномірно нанести штукатурку на стіну. Але ефективність роботи також залежить від правильного вибору приладу. Хоча на вигляд ці апарати схожі, насправді вони відрізняються один від одного, через що варто серйозно поставитися до їх даними.

 

• Робочий тиск. Це дуже важливий показник. Від нього залежить, з якою швидкістю і силою будуть вилітати частинки розчину з пістолета. А значить, чим більше цей показник, тим швидше можна обробити площа.
• Витрата повітря. Цей показник теж впливає на швидкість роботи. Але при цьому і на структуру розпилюється суміші. Чим цей показник вищий, тим тонше можна зробити структуру.
• Об'єм ємності для суміші. Цей параметр показує, скільки розчину можна заправити в розпилювач за один раз. На перший погляд це може здатися, що не дуже важливим нюансом, адже завжди є можливість додати суміш. Однак якщо роботи відбуваються нагорі, то постійні спуски і підйоми забирають багато часу і енергії.
• Діаметр сопла. Добре щоб з агрегатом відразу купувалися і насадки. Від їх діаметра залежить, яка вийде структура шуби. Чим більше діаметр, тим більший робиться зерно.

 

Це основні критерії, на які варто звернути пильну увагу. При роботі з такою технікою, завжди важливо належним чином за нею доглядати. Після використання обов'язково її ретельно промити. В іншому випадку і пістолет, і бачок швидко заб'ються через що, врешті-решт, будуть мати потребу в заміні.

 

Щоб здійснити покупку, необхідно оформити замовлення на цьому сайті. Доставка товару здійснюється в більшість регіонів України.

Вгору