Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Рюкзаки

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Як правило, до туристичних рюкзаків слід віднести каркасний тип виробів, нині користується найбільшою популярністю. При цьому сучасні моделі відрізняються тим, що конструкція каркаса розташована всередині рюкзака, тобто в «кишені», окремому від основного обсягу. При цьому необхідно відзначити незаперечну перевагу даної конструкції, а саме - додаткову вентиляцію спини. Найчастіше, в конструкції вироби передбачена можливість вилучення каркаса, а також його подальше застосування в автономному режимі, при цьому рюкзаки стають «м'якими». Такий тип виробів славиться не тільки своєю зручністю та компактністю, але і мінімальною вагою, що не менш важливо під час походу.

 

Експедиційні рюкзаки

 

Мова йде про моделі, об'ємом понад 80 літрів, які призначені для тривалих подорожей. Функціональність, конструкція, а також великий обсяг експедиційного рюкзака дозволяє вдаватися до його використання в процесі перенесення великого вантажу, в якому мандрівник відчуває потребу під час довгого походу. Практично кожен рюкзак, що відноситься до даного типу, є каркасним, що відрізняється широкою функціональністю. Рідше експедиційні вироби бувають станковими.

 

Туристичні моделі поділяються по підвісок. Найбільш поширеною вважається продукція каркасного типу. Каркас розташований на спинці і буває як знімним, так і незнімним. До категорії знімних відносяться користуються величезною популярністю нині металеві і пенополіетіленовие елементи каркаса.

 

До незнімним систем відносяться пластикові рами і алюмінієві лати.

 

М'який тип виробів (без жорсткого каркаса), вимагає, в свою чергу, правильної упаковки речей для зручності подальшого транспортування.

 

Станкового тип туристичних рюкзаків забезпечений жорсткою рамою, на яку навішується поясний ремінь і плечові ремені. Зверху верстата кріплять вантаж або рюкзак. Це вкрай витривалий і володіє міцністю вид туристичних виробів, що не втрачає популярність через об'ємності і ваги.

 

Підвісна система експедиційних і туристичних рюкзаків повинна регулюватися (в ідеалі) по фігурі і росту людини. Дана операція виконується за допомогою переміщення застібок системи плечових ременів по зростанню, утяжек. Крім того, регулюванню підлягає також і поясний ремінь. Останній утягивается і тим самим регулює тиск плечових ременів.

 

Наш магазин пропонує вам придбати туристичний рюкзак, не виходячи зі своєї квартири! Ми готові проконсультувати і виконати кожне замовлення відповідно до ваших вимог і побажань.

Вгору