Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Оптичні приціли

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Оптичний приціл - знахідка для любителів полювання, адже саме завдяки цим нехитрим пристосуванню, точна наводка на мішень вам забезпечена!

 

Наш магазин пропонує вам високоякісні вироби, представлені різними моделями, які успішно знаходять своє застосування не лише під час полювання, а й для проведення спортивних заходів.

 

На сьогоднішній день приціли представлені на ринку наступною класифікацією моделей:

  • коллиматорние (вироби мають збільшення і призначені для стрільби на близьких відстанях по рухомих цілях);
  • візуально наближають мета (зі збільшенням);
  • голографічні і т.п.

 

Вибір кратності прицілу залежить від того, для якої мети, на якому зброю і в яких умовах передбачається його використання: для полювання, для спортивної стрільби в межах тиру, а також від різновиду полювання, якої ви віддасте перевагу.

 

Якщо ви прийняли рішення обзавестися оптичним прицілом для стрільби на невеликих дистанціях, рекомендуємо вашій увазі вироби з невеликою кратністю. Використовуючи їх, ви зможете швидко стріляти, не витрачаючи час на те, щоб прицілитися.

 

Віддаючи перевагу виробам з великою кратністю, пам'ятайте, що такі пристосування передбачають більш ретельне прицілювання.

 

В цілому, головне завдання пристрою полягає в максимально швидкому і точному наведенні зброї на мішень. Крім того, воно знаходить досить широке застосування там, де необхідно визначити відстань і розміри того чи іншого об'єкта, а також провести ретельне спостереження за місцевістю (в якості звичайного монокуляра).

 

Якщо ви не можете визначитися з вибором, наші консультанти завжди готові надати вам професійну допомогу, як в телефонному режимі, так і в режимі он-лайн. Оптичні приціли представлені в нашому магазині, як моделями для початківців спортсменів, так і пристроями для досвідчених професійних мисливців.

Вгору