Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Стрем'янки

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Драбини - це сходи, які стоять самостійно і бувають з одностороннім або з двостороннім сходженням.

 

Слід пам'ятати, що приставні сходи за функціями схожі драбинах, однак, драбини приставними не бувають і по формі найчастіше нагадують літеру Л.

 

Зроблені вони з чотирьох стійок, які розташовані попарно на противагу один до одного і мають рухоме з'єднання. За конструкцією, можуть бути односторонніми або двосторонніми. Вони мають розсувне пристрій, чим ширше воно розсується, тим стійкіше. Деякі виробники оснащують драбини поручнями.

 

Для будинку найбільш підходящими будуть металеві моделі. Вони відрізняються невеликими габаритами, легким вагою і зручністю використання. Драбини бувають складними, що дозволяє економити місце при їх зберіганні. Телескопічна - потрібна, якщо у вашому будинку високі стелі, вона дозволяє змінювати стельові лампочки або діставати книги з верхньої полиці шафи. Така розсувні модель охоплює майже всі домашні потреби: від щоденного використання до ремонту або генерального прибирання. Металева драбина трансформер необхідна, якщо ви думаєте робити ремонт або упорядкувати великий будинок. Для роботи з електричною проводкою і освітленням краще підійде діелектрична. Для роботи в саду - повинна відрізняться стійкістю, тому що вона повинна витримувати людини з його вантажем. Тут теж підійде телескопічна драбина, яка легко змінює довжину.

Вгору