Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Мультиметри

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Мультиметр - це вимірювальний міні-комплект в одному пристрої, за допомогою якого можна виміряти напругу і визначити його полярність, а також виміряти силу струму і опір.

 

Залежно від ціни цей прилад може істотно відрізнятися якістю, точністю вимірювань і функціональністю. Наприклад, більш дорогі моделі, на додачу до функцій вольтметра, амперметра і омметра, можуть вимірювати коефіцієнт посилення транзисторів, здійснювати «прозвонку» ланцюга на коротке замикання, а також можуть мати режим тестування транзисторів. Також від вартості залежить і амплітуда проведених вимірювань.

 

Мультиметри діляться на аналогові і цифрові. У першому випадку результати вимірювань спостерігаються по руху стрілки на тлі вимірювальної шкали. Здебільшого аналогові моделі мають деяку похибка в результатах, але завдяки доступній ціні здобули велику популярність.

 

Цифрові прилади мають спеціальний ЖК-дисплей (у старих моделях це був екран на світлодіодах) на якому відображаються результати вимірювання. Завдяки високій точності і простоті використання цей тип мультиметров широко застосовується професіоналами. Часто це пристосування має функцію звукової «прозвонки» діодів, перевірки переходів транзисторів, частотометр, датчик температури і т.д.

 

Щоб уникнути передчасного виходу з ладу пристрою при вимірах напруги або струму бажано перемикач встановити на максимально можлива межа вимірювань з наступним його зменшенням для отримання більш точних результатів.

Вгору