Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Дорожня техніка

Складно собі уявити життя сучасної будівельника без технічних новинок. Скільки часу витрачалося раніше на виконання складних робіт, наприклад дорожніх. Це один з видів будівництва, де просто неможливо обійтися без машин. Адже перш ніж зробити якісну дорогу для автомобілів або тротуар для пішохода, прикладається маса зусиль. Обов'язково це місце треба щільно утрамбувати, особливо після укладання туди труб або кабелю. В іншому випадку після дощу і навантажень грунт сама просяде. Також не можливо без техніки виконати проріз в асфальті, бетоні або іншому матеріалі. Для всіх цих операцій і розроблена дорожня техніка. У неї входить безліч різних автоматичних пристроїв, таких як електричний швонарезчик, віброплита і т. д.

 

Визначаючи, який агрегат купити, не завадить уважно подивитися на його дані в каталозі інтернет-магазину. Також необхідно врахувати тип робіт, для якого купується агрегат. У будівельній техніці для доріг є кілька загальних характеристик, які завжди варто перевірити.

 

• Потужність двигуна. У таких інструментах зазвичай це чи не головний показник. Адже від цього залежить, на яку роботу вистачить сил у агрегату. Якщо купити з недостатньою потужністю, то така машина буде постійно перевантажуватися і, врешті-решт, вийде з ладу. З іншого боку, якщо придбати апарат з набагато більшою потужністю, ніж необхідно насправді, то він не буде задіяні повною мірою. А значить, вийде невиправдана переплата грошей. Тому завжди в першу чергу треба дивитися на цей параметр.
• Розмір робочої частини. Теж важливий критерій. Незалежно від того, чи є робочою частиною машини ріжучий диск або трамбувального плита, від їх параметрів залежить швидкість і продуктивність праці. Адже чим більше ця деталь, тим більшу площу вона охопить.
• Вага і габарити машини. Іноді цей показник нехтується, але потім це призводить до проблем. Потрібно завжди орієнтуватися на те, які будуть проводитися роботи, і яка техніка для перевезення інструменту є у розпорядженні. Якщо взяти агрегат великих габаритів, не маючи при цьому великого авто для його доставки на об'єкт, то доведеться регулярно платити за найману транспорт, а це - додаткові витрати.

 

Щоб придбати відповідний товар, можна оформити замовлення на сайті магазину. При виникненні питань, пов'язаних з купівлею, є зв'язок з онлайн-консультантом. Доставка в більшість регіонів України.

Вгору