Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Драбини

Розкладний і переносний конструкцією, яка використовується для виконання різних ремонтних і будівельних робіт, в бібліотеках і художніх галереях, а також в будь-якому будинку, є сходи.

 

Перш, ніж Ви зупиніться на якийсь моделі, необхідно визначитися з матеріалом, так як вони можуть бути виконані з: дерева, металу або склопластику.

 

При проведенні електромонтажних робіт найширше застосування знайшли діелектричні моделі, так як вони мають високий рівень безпеки та не проводять електричний струм. Дерев'яні - до недавнього часу були найпоширенішим видом, але, в порівнянні з металевими, вони володіють меншою міцністю і великою вагою, що обтяжує їх транспортування.

 

Згодом все більшу і більшу популярність знаходять алюмінієві сходи, адже, володіючи високою міцністю і легкістю, вони мають також доступну вартість, що теж, погодьтеся, грає важливу роль при здійсненні покупки.

 

Для того, щоб здійснити оптимальний вибір, радимо Вам звернути особливу увагу на такі параметри як вага, висота, габарити і максимальне розрахункове навантаження. Все це залежить від того, де, як і з якою метою Ви будете застосовувати набутий агрегат.

 

Додатково потрібно оглянути ступені, якими оснащена сходи. Найбільш безпечними є ступені, які приклепані до опор і мають рифлену поверхню.

 

Існує кілька типів сходів:

  • телескопічні;
  • універсальні приставні й висувні;
  • секційні.

 

Який же саме тип Вам вибрати залежить від її призначення.

 

Хороших Вам покупок.

Вгору