Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Корпусні нагрівачі

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Установка корпусних нагрівачів здійснюється в межах промислових підприємств, складських приміщень, плавальних басейнів. Де б не здійснювався монтаж виробу, повинна мати місце постійна вентиляція, необхідна для того, щоб компенсувати витрати кисню. Наприклад, деякі моделі нагрівачів забезпечені пристроями контролю полум'я з фотоелементом і електронною системою стабілізації полум'я. Крім того, вони мають окремий пальник і укомплектовані обмежувальним термореле вентилятора з автоматичним поверненням в початковий стан. Також в пристрої передбачений перемикач на літній / зимовий режим роботи, камера згоряння, а також високоефективний теплообмінник, виконаний з нержавіючої сталі. Пальники нагрівачів можуть бути обладнані захисними ковпачками.

Сьогодні надається можливість замовити додаткове приладдя у вигляді фільтруючої панелі і повітророзподільної камери. У продажу є вироби в горизонтальному виконанні.

У нашому магазині ви можете вибрати і придбати даний вид техніки, зокрема, моделі торгової марки Master. Бренд відрізняється не тільки якістю виконання, але і надійністю і безпекою в процесі експлуатації кожної окремої моделі.

Вгору