Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Самовсмоктувальні насоси

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Зважених насоси необхідні для перекачування води і вони зустрічаються кілька типів. Перший тип насосів мають вбудований ежектор і за рахунок розрядження в ньому забезпечують всмоктування води.


Ежекторні насоси краще встановлювати в технічному приміщенні, якщо потрібна подача води в будинок, тому що вони створюють певний шум. Ще такі насоси для води дуже зручно використовувати для поливу саду, городу або газону.

Другий тип - це насоси, в яких ежектор відсутній, а всмоктування води відбувається завдяки спеціальній багатоступеневою конструкції гідравлічної частини, завдяки чому досягається практично безшумна робота.

Зважених насоси - заглибні або поверхневі, застосовуються для подачі води з неглибоких відкритих джерел. Перевага полягає в тому, що вони при підключенні не вимагають попереднього заповнення водою. При покупці, важливо звернути увагу на глибину залягання води. Якщо відстань до дзеркала води невелика, до 8 метрів, то кращий вибір для вас буде самовсмоктувальний насос. Про надійність насоса каже, то якщо його деталі виготовлені з нержавіючої сталі або якісного пластику.

Приємних Вам покупок.

Вгору