Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Сільгосптехніка

Технічні агрегати, які знаходять своє застосування в сфері сільського господарства, іменуються сільгосптехнікою. Як відомо, сільськогосподарська техніка створена спеціально для того, щоб садити, зібрати, обробляти, а також допомагати дбайливо зберігати сільськогосподарську продукцію. Залежно від способу агрегатування, сільськогосподарська техніка підрозділяється на: причіпну, самохідну, напівнавісну і навісну. Працюють дані вироби за двома принципами дії - циклічному і безперервному. До категорії сільгосптехніки відносять культиватори, мотоблоки, кормоізмельчітелі, сінокосарки, трактори, комбайни та багато іншого. Поговоримо про найбільш популярних представників даної категорії.

 

Культиватор знаходить своє застосування для розпушення - культивації грунту (можливість прикріпити до культиватора інші насадки відсутня). Агрегат зручний в процесі експлуатації не тільки на невеликому дачній ділянці, а й на території фермерських угідь. Залежно від ваги культиватора і його потужності, розрізняють кілька груп виробів. Так, першу групу представляють легкі культиватори, які найбільш часто застосовуються на невеликих дачних ділянках. До другої групи відносять середні культиватори, маса яких більше і які відрізняються кращою стійкістю. Третя група - це важкі агрегати, які відмінно підходять для тривалої експлуатації на фермерських полях.

 

Мотоблоки використовують для оранки і підгортання грунту на великих земельних ділянках для скошування трави, прибирання снігу та ін.

 

У городі, в саду або на фермі - кругом є необхідність час від часу скошувати траву. З цим з легкістю впоратися сінокосарка. Нині існують різні види сенокосилок - самохідні, ручні та ін. В основі роботи агрегату - потужний і стійкий до зносу двигун, який приймає на себе всю основну роботу і в багато разів скорочує витрати сил користувача. Інші інструменти можна використовувати в якості навісного обладнання.

 

Придбати Кормоізмельчітель - значить, раз і назавжди позбавити себе від хвилювань щодо якості харчування домашніх тварин. Нині, щоб забезпечити налагоджену роботу фермерського господарства, зовсім не потрібно докладати нелюдських зусиль. Про це подбати якісна техніка у вигляді кормоизмельчителей, які візьмуть на себе складну задачу по перемелюванню кормів для птиці та худоби, щоб вся їжа перетворилася в однорідну масу. Виріб з легкістю впоратися з подрібненням соломи, кукурудзи, фруктів, коренеплодів, зернових культур і овочів.

Вгору