Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Фрезерні верстати

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Такий інструмент як фрезерний верстат використовується для здійснення обробки різних поверхонь. Він дозволяє зробити шліци і пази в дерев'яних деталях, вибирати чверть, знімати фаску, виготовляти декоративні профілі, а також з'єднувати деталі на шипах (прямий або ластівчин хвіст) або шпунта.

 

Пропоновані верстати фрезери ручні є багатофункціональними інструментами, так як легко перетворюються в деревообробний верстат. Для цього необхідно всього лише зафіксувати його на верстаті або в стійці для електродрилі.

 

Дані побутові моделі складаються з двох основних вузлів: підстави і розташованого вертикально над ним електродвигуна. Вузли з'єднуються між собою підйомним механізмом, який встановлює глибину врізання фрези в дерево. Біля двигуна знаходиться спеціальне пристосування - штифт з лінійкою, який можна відрегулювати по висоті і шайба, розташована горизонтально. Так як паз, який фрезерується в дошці або плиті обов'язково повинен бути прямим, то фрезер повинен мати прямолінійну направляючу, яка переміщається в поперечному напрямку і допомагає вести фрезу на рівній відстані від краю деталі або від закріпленого на ній упору. Деякі моделі фрезерів, крім прямолінійної направляючої, мають кругову, з центрирующим штифтом. Вона дозволяє здійснювати фрезерування кіл більшого радіусу.

 

До технічних характеристик, на які потрібно звернути особливу увагу, можна віднести: потужність, легкість і невеликі габарити, датчик контролю температури обмоток двигуна, електронне регулювання частоти обертання, система плавного пуску, регулювання положення фрези і паралельного упору з точністю до 0,1 мм, знімний мережевий кабель і фіксація шпинделя.

Вгору