Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Обприскувачі

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Садові пульверизатори

Обприскувач - незамінний помічник в саду і городі. Він допомагає боротися з різними комахами-шкідниками та гризунами. Завдяки йому, урожай може залишитися в цілому. Він дає можливість розпилювати порошкоподібні і рідкі добрива для позакореневого підживлення рослин.

 

Однією з різновидом обприскувачів є пристрій з критичної головкою. Такі види зазвичай застосовуються на невеликих ділянках. Для великих ділянок, наприклад, в 10 соток необхідно застосовувати агрегат з попереднім накачуванням, об'ємом від 1,5 до 10,0 л. Ранцеві обприскувачі можуть обробити територія від 10 до 15 соток. Його носять за спиною як рюкзак. Також існують моторні моделі. З ним людина може працювати тривалий час і обробити велику кількість зелених насаджень.

 

При виборі обприскувача потрібно звертати увагу на розмір обприскують площі, як часто потрібно обрабативатьтерріторію і її специфіку. Важливо подивитися на запобіжний клапан, довжину ручки, надійність деталей обприскувача. Ціна на обприскувачі залежить від функціональності, обсягу і виробника.

Вгору