Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Блоки монтажні

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Будівельна сфера просто не може обходитися без вантажопідйомної техніки. Вона актуальна як на будівельних майданчиках, так і в складських приміщеннях, де зберігається спеціальне обладнання або матеріали. Для правильної експлуатації такої техніки необхідні окремі механізми, які періодично згодом виходять з ладу.

 

При обслуговуванні агрегатів, призначених для підйому або пересування вантажів різного об'єму, використовуються блоки монтажні. В інтернет-магазині ця лінійка товару представлена ​​в асортименті і можна виділити кілька основних видів:

 

• блоки монтажні,
• гаки з монтажним блоком,
• поліспасти.

 

Всі вони виконують приблизно однакові функції, хоча є і певні відмінності. Їх використовують тоді, коли потрібно підняти тяжкість без особливих зусиль або, навпаки, в разі, якщо необхідно більше врахувати положення робочого на момент підйому і при цьому затратити максимум зусиль. Вони виконують завдання додаткових деталей в підйомних машинах (лебідки, талі, підйомні крани) або використовуються незалежно. Також варто виділити, що вони різняться за ціною, на яку значно впливає завод-виробник. Так, наприклад, на порядок вище за вартістю йдуть вироби від шведської компанії JET. Блоки монтажні використовують для зміни:

 

• напрямки руху вантажу,
• додається сили.

 

Вони класифікуються за такими основними показниками.

 

1. За вантажопідйомним можливостям. Від 0,5 тонн і до 5 тонн.
2. За кількістю роликів. Одно-, дво- і трехрольние.
3. По діаметру троса. Від 8 мм і до 18 мм.
4. По діаметру ролика. Від 75 мм і до 180 мм.
5. За типом: відкритий, закритий.
6. За варіанту виконання: з вертлюгом, гаком або петлею.
7. Щодо використання додаткової комплектації (відкидна щітка і подібне).

 

Можна відзначити, що всі складові обладнання виконані з міцного матеріалу (що забезпечує надійність) і з використанням передових технологій (визначає безпеку при експлуатації). Наприклад, ролики виконані на підшипниках, що не тільки подовжує термін роботи всього механізму, але і робить його найбільш зручним і безпечним. А в виробництві гаків застосовується виключно міцна загартована сталь. Його роз'єм має зчеплення величезної сили, що виключає падіння важкої маси з висоти. Також важливим позитивним фактором є те, що під час експлуатації відсутнє тертя троса.

 

Для більш детальної інформації про пропоновані на сайті позицій товару і їх комплектації звертайтеся до менеджера по одному з вказаних номерів телефону.

Вгору