Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Піскоструминні пневмопістолети

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

В ході будівництва, є дуже неприємний момент, коли для підготовки поверхні треба прибирати заважає шар (побілка, фарба і т. Д.) Або зробити її шорсткою для нанесення якого-небудь матеріалу. Це дуже складний і при цьому низькооплачувана праця. Доводиться фантазувати, як все оббити, і якими це робити пристосуваннями, потім витратити багато зусиль на те, щоб счесать кожен сантиметр площі. Після такого дня будь-яка людина відчуває себе дуже втомленим. Це стосується і обробки металу, якщо необхідно почистити його від старого покриття або іржі. Але є гарне рішення цієї проблеми - піскоструминні пневмопістолети. Крім того, цей прилад допомагає в обробці бетону, штукатурки, цегли, і т. д.

 

Розуміючи принцип роботи цього апарату, якнайшвидше визначитися з вибором товару на сайті інтернет-магазину. Суть дуже проста: під напором повітря пістолет викидає абразивний матеріал. Тому, щоб правильно підібрати такий агрегат, необхідно звернути увагу на деякі параметри.

 

1. Тип пістолета. Є два варіанти, і кожен має свої переваги.

    • Пістолет з бачком. Він складається з шланга для подачі повітря під тиском і судини для абразиву. Повітря зі шланга захоплює частину піску з ємності. Відмінність цього апарату в тому, що абразивний матеріал знаходиться в бачку. Він більш застосовний в тому випадку, коли обсяги оброблюваної поверхні маленькі. У разі використання цього інструменту, є ще один важливий показник, який потрібно врахувати - обсяг бачка. Чим він більший, тим рідше доведеться зупинятися під час роботи, щоб заповнювати спорожнілий посудину.
     • Пістолет зі шлангом. У ньому взаємодіють два шланга. По першому подається стиснене повітря, а по другому пісок. Усередині агрегату вони змішуються. Така машина зручна в тому, що не потрібно тримати в руках посудину з абразивом. Також її частіше використовують для роботи з великими площами.

 

2. Тиск. Це найважливіший показник, після визначення типу інструменту. Від нього залежить, з якою силою буде подаватися пісок, а значить продуктивність, ефективність і швидкість. Цей параметр допустимо до 10 бар.

 

Крім цих критеріїв можна врахувати також такі нюанси: вага інструменту, діаметр і форму сопла, країну виробник.

 

Щоб здійснити покупку на сайті, необхідно оформити замовлення. Доставка швидка і якісна в будь-яке місто України.

Вгору