Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Перехідники

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Перехідники для труб є сполучні адаптери, які допомагають правильно зібрати систему трубопроводу. Даний вид виробів служить для скріплення трубного матеріалу, забезпечення потрібного кута повороту, а також для розгортання трубопроводу. Конструктивні елементи також відомі під назвою «фітинги».

На сьогоднішній день, перехідники представлені у вигляді компресійних, фланцевих, редукційних, електрозварювальних та різьбових моделей. Вид з'єднання залежить, в першу чергу, від діаметра труб, виду полімеру, а також призначення трубопроводу.

Перехідник компресійний є обжимной елемент з'єднання для водопровідних труб (пластикових). Крім того, такі фітинги використовують для розведення трубопровідної системи. Компресійні деталі виконані з пластика і здатні витримати високу температуру і максимальний тиск до 16 атмосфер. Вироби не схильні до гниття, відкладення вапняку і до решти хімічним або біологічного впливу. Проводять фітинги стандартних розмірів. Вироби мають такі складові частини, як гумове кільце ущільнювача, кришка-гайка, поліоксіметіленовое зажимное кільце, поліпропіленовий корпус, а також запресовуються втулка.

Перехідник різьбовій, в свою чергу, є розбірний-збірним елементом в системі трубопроводу. Різьбові фітінги представлені моделями, як з внутрішньої, так і з зовнішньою різьбою. Встановлюють різьбові перехідники там, де має місце необхідність здійснити додатковий монтаж, розібрати систему трубопроводу і ряд інших робіт, проведення яких було б неможливим, якби система не була розбірний. Різьбові перехідники в процесі монтажу не потребують спеціального устаткування. Однак разом з тим, створюють герметичне з'єднання, яке запобігає витоку газу або води з пластикового трубопроводу. Для того, щоб забезпечити грунтовну герметизацію, додатково використовується спеціальна ФУМ-стрічка, намотують в напрямку накручування гайки на різьбу.

У свою чергу, електрозварні перехідник - зручна сполучна деталь, яка забезпечена електронагрівачем і призначається для зварювання пластикових труб різного діаметру. Вбудована в елемент нагрівальна спіраль на стику труб плавить пластик, тим самим створюючи монолітне з'єднання. Щоб здійснити монтаж вироби, зовсім не потрібно мати багаторічний досвід або ряд особливих навичок!

Фланцеве перехідник гарантує постійний доступ до тієї або іншої ділянки системи трубопроводу. з'єднувальний вузол створюють за допомогою 2 фланців, а також болтів, які їх стягують. Для труб пластикових, які переходять на металеві елементи, найчастіше використовують фланці вільного виду з точкою опори на прямій бурт або на клинове з'єднання з фігурними фланцями.

І, нарешті, редукційний перехідник являє собою з'єднувальний елемент для виконаних з пластика труб різних діаметрів. Елемент має різьблення і, як правило, встановлюється в вузли, які з'єднують трубу з різним розподільним обладнанням.

Вгору