Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Токарні верстати

Верстати - це агрегати для виготовлення, а також обробки деталей, які геометрично представляють з себе тіла обертання: конуси, циліндри, кулі.

 

Призначені вони для роботи по металу та інших матеріалів, а також існують токарні верстати по дереву. Так, використовуючи їх, ви можете за допомогою даного агрегату виконувати наступні операції: точіння, а також обточування зовнішніх поверхонь, розточування внутрішнього діаметра деталі по коническому, циліндричного або фасонного типу, обробка та підрізання торців, нарізування різьблення. У своїх різних модифікаціях токарний верстат знаходить широке застосування в багатьох сферах промисловості, а також в ремісничих виробництвах: в металообробної, інструментальної та деревообробної промисловості, в машинобудуванні, а також для виробництва деталей з багатьох інших матеріалів, наприклад, пластмаси.

 

Універсальні верстати застосовують в дрібносерійне виробництво, оскільки їх продуктивність не дуже велика. У випадку з серійним виробництвом, яке відрізняється великими обсягами, то тут вдаються до використання верстатів-автоматів і напівавтоматів. Не можна залишити без уваги той факт, що верстати токарний відрізняються багатофункціональність, а також надають можливість послідовно проводити кілька операцій і складну комбіновану обробку деталі за один робочий цикл, тим не менш, агрегат потребує часу на наладку, що цілком доцільно і виправдовує себе тільки на великих партіях виробництва.

Вгору