Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Компресори

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Компресор - це агрегат, який призначений для стиснення і подачі повітря або будь-якого іншого газу під тиском. За принципом дії вони бувають: поршневі, турбокомпресори, гвинтові, спіральні.

 

Якщо він використовується для стиснення повітря - це повітряний компресор. Для стиснення газів застосовують - газові. Також існують холодильні компресори, які стискають фреони, аміак і інші холодоагенти.

 

Застосовуються ці агрегати: в побуті, промисловості, медицині, торгівлі, будівництві. Найчастіше використовуються повітряні поршневі і гвинтові компресори.

 

Автомобільні - застосовуються для накачування автомобільних коліс.

 

Промислові компресори потрібні при будівництві та ремонті доріг, в шахтах, при видобутку нафти і газу. Також вони розрізняються на динамічні та статистичні. Перші зазвичай бувають вихровими, другі використовують ротаційні, поршневі і гвинтові системи. Є ще дизельні і електричні.

 

Електричні моделі, це в основному стаціонарні, тому що повинні харчуватися постійним струмом. Дизельні ж є і пересувні і стаціонарні. Існують певні характеристики властиві компресорів: величина створюваного тиску повітря або газу, продуктивність по нагнітанню або всмоктуванню, потужність первинної силової установки, габарити і маса компресора.

 

Поршневий компресор - це прийнятний джерело стисненого повітря, необхідного для будівництва, невеликих виробництв, ліній упаковки, автосервісу.

 

На даний момент вони відрізняються найбільшою затребуваністю майже у всіх сферах виробництва.

 

Широке застосування стаціонарні моделі отримали завдяки тому, що:

  • поршневі машини мають просту конструкцію, яка доступна для самостійного обслуговування;
  • даний агрегат може виробляти повітря високого тиску;
  • відрізняються невисокою вартістю обладнання та його ремонту;
  • можуть з легкістю перенести переривчасту навантаження, іншими словами постійне включення-виключення;
  • агрегати мають широкий вибір по виконанню, продуктивності і габаритів;
  • машини можуть функціонувати з мінімальним ризиком пошкодження механізму в умовах забрудненого повітря.

Так, якщо є потреба в повітрі високого тиску, то немає необхідності встановлювати агрегат з великою продуктивністю. До таких підприємств відноситься більшість шиномонтажних дільниць, СТО, автосервісних майстерень. Також вигідніше купити його, якщо стиснене повітря на вашому підприємстві використовується періодично, оскільки тільки поршневий екземпляр може ефективно функціонувати в повторно-короткочасному режимі. Це можуть бути цехи чи майстерні невеликих розмірів, де спостерігається разове споживання стисненого повітря. Поршневий компресор можна використовувати, якщо на підприємстві забруднене повітря чи великі коливання температури, а також в тих випадках, якщо є необхідність стиснути агресивні гази. До таких підприємств належать ті, які займаються виготовленням меблів, роботою з абразивними матеріалами і т.д.

 

Одним з переваг, якими володіє такий агрегат, є зворотно-поступальний дію. Стиснення може відбуватися з однією і з обох боків поршня. Якщо стиснення відбувається тільки однієї зі сторін, то воно має назву процесу неодноразового дії. Якщо обидві сторони поршня використані, то стиснення називається процесом дворазового дії.

 

Гвинтовий - це ротаційний компресор, в якому стиснення середовища відбувається за допомогою двох роторів з гвинтовими зубами, зчепленими між собою.

 

Складається він з корпусу, тобто циліндра, веденого і ведучого роторів з зубчато-гвинтовими лопатями. Принцип роботи, полягає в наступному: боковини двох циліндрів з'єднані між собою. У ці два циліндра поміщені два гвинти з нарізками. Двигун приводить в обертання головний ротор, а головний ротор дає обертання допоміжного ротора. Підшипники служать своєрідною опорою для кінців роторів. У той час, коли ротори обертаються, по всій довготи порожнини нарізки роторів, на той момент ротори вже виявилися відкритими для атмосфери з торців, заповнюється атмосферне повітря, який надійшов з патрубка.

 

Ці моделі мають низький рівень вібрації, завдяки чому вони не потребує фундаменті або окремій будівлі для установки, що в свою чергу означає значну економію коштів на будівельно-монтажні роботи. Відрізняються низьким рівнем шуму. Обсяг ресивера в даній конструкції менше ніж, наприклад, в поршневому, оскільки він потрібен виключно для того, щоб згладити нерівномірність споживання стисненого повітря. З цієї причини, гвинтові агрегати більш компактні і відрізняються низьким рівнем шуму.

Вгору