Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Гравери

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Якщо Ви бажаєте придбати такий інструмент як гравер і не знаєте, як вибрати відповідний саме Вам агрегат, ми можемо запропонувати Вам короткий огляд технічних і експлуатаційних характеристик.

 

Отже, гравер є свого роду гібрид дрилі і авторучки. Інструмент має невелику вагу, близько кілограма, хоча існують пристрої вагою до 7-8 кг. Апарат працює від електромотора, потужність якого залежить від призначення. Наприклад, для побутового використання цілком достатньо 200 Вт-ного моделі, тоді як для професійної діяльності існують 2 кВт-ні та ще більш потужні агрегати.

 

Гравери в більшості своїй мають досить високе число обертів на хвилину. Наприклад, в болгарках ця цифра знаходиться на рівні 7500-8500 об / хв, тоді як в даному інструменті вона може становити 10000-35000 об / хв. Як правило, у всіх моделях передбачено регулювання швидкості, але якщо в бюджетних моделях вона представлена ​​дільником на основі реостата, який керує напругою на мотор, то в більш дорогих - це просунута електронна начинка, що підтримує задані обороти в незалежності від величини навантаження.

 

Інструмент застосовується для здійснення ручного фінішної обробки каміння і гем, гравіювання скла, гравіювання по металах, різьбі по дереву, доведення прес форм і штампів, полірування ювелірний виробів, різьблення по тендітним матеріалам, ремонту друкованих плат і для виконання інших робіт.

 

При роботі з пристроєм важливо не забувати про техніку безпеки. Завжди слід пам'ятати про використання захисних окулярів, а також при утворенні в ході робочого процесу великої кількості пилу слід застосувати захисну пов'язку для носа і рота. Іноді при необхідності слід подбати і про безпеку рук.

Вгору