Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Аератори

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Спеціальні прилади, призначені для професійного догляду за газонами, називаються аератори. Застосовуються вони найчастіше в садовому господарстві і являють собою граблі, які працюють від електрики або від бензину.

Основна функція аераторів - поверхневе вплив на рослинний покрив газону, для здійснення збагачення його киснем, тобто природний повітрообмін, а також очищення від моху, решток інших рослин і бур'янів. При його допомозі, в грунті можна проколоти отвори, які дозволяють повітрю проходити до коріння рослин. Після обробки газону таким способом, трава росте краще і доглядати за газоном стає набагато легше.

Якщо Ви бажаєте купити аератори, визначитеся спочатку з типом. Для здійснення правильного вибору зверніть увагу на розмір і характер грунту оброблюваного ділянки.

Пропоновані електричні моделі для газону ідеально підійдуть для невеликих площ при наявності стабільного напруги в мережі. Дана модель характеризується безшумністю, легкістю, маневреністю, а також легкістю у використанні. Можуть обробити територію, площа якої не перевищує 600 квадратних метрів.

А ось промислові аератори з бензиновим приводом здатні обробити газон незалежно від електромережі, що і є головною перевагою пропонованої моделі.

Для розпушення землі вони можуть бути використані дачниками, городниками і садівниками.

Вгору