Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Ресивери

У наш час існує дуже багато пневматичного інструменту. І неможливо уявити своє життя без таких пневмоинструментов як відбійний молоток, пневмопістолети для промивання, накачування, продування і т. Д. Але для використання цих пристосувань потрібен компресор і важливе доповнення до нього - ресивер. По суті, ресивери - це судини або ємності з повітрям під тиском.

 

Якщо неправильно підібрати ресівер, це призведе до збоїв в роботі і навіть несправностей компресора. Тому варто звернутися до деяких показниках, перш ніж придбати цей збірники повітря.

 

• Обсяг ресивера. Це один з найважливіших критеріїв, за якими необхідно орієнтуватися. Якщо неправильно визначитися з об'ємом, то сам компресор незабаром може вийти з ладу. Зазвичай збірники повітря підбирають в межах від 30 до 50 відсотків від продуктивності компресора.
• Максимальний тиск. Ще один вирішальний показник. Він підбирається відповідно до максимальним тиском в компресорі.
• Розташування апарату. Воно може бути вертикальне чи горизонтальне. Вибір тут буде залежати від площі приміщення, в якому передбачається використовувати агрегат. Найбільш поширене вертикальне, так як в такому випадку економиться робочий простір.
• Вага і габарити. Ніколи не треба нехтувати цими показниками. Вони часто впливають на зручність роботи і транспортування.

 

Це самі основні показники, на які завжди варто звертати свою увагу при виборі цієї техніки для стисненого повітря. Головне зрозуміти дві головні функції цього пристрою:

1. безперебійна подача стисненого повітря при зупинці компресора,
2. вирівнювання перепадів тиску при включенні і відключенні компресора.

 

Однак, завжди слід пам'ятати, що збірники повітря є потенційно небезпечним обладнанням, так як завжди знаходиться під високим тиском. Тому необхідно, щоб його обслуговуванням і ремонтом ч займалися професіонали, які пройшли спеціальне навчання. Особливо пильної уваги заслуговують зварювальні шви на цих баках, тому що саме в таких сполучних місцях найчастіше може відбуватися витік стисненого повітря. Також потрібно стежити за справністю вбудованих датчиків. При найменших відхиленнях їх краще замінити.

 

Щоб здійснити покупку, необхідно оформити замовлення на сайті. При виникненні питань завжди є доступ до онлайн-консультації. Доставка товару здійснюється в більшість міст України.

Немає товарів

Вгору