Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Вантажні мотоцикли

У наш час використовувати що-небудь не за призначенням - звична справа. Візьмемо, приміром, мотоцикл. Для кого-то, це всього лише засіб пересування, в той час, як для кого-то ще - це і зовсім розкіш, яка допомагає підкреслити свій добробут - йдеться про раритетних мотоциклах ХХ століття. Як не дивно, але мотоцикли також почали використовувати і для перевезення вантажів. Так, це дійсно так - вантажні мотоцикли.

 

Мотоцикл для перевезення вантажу призначений для перевезення одного пасажира, а також вантажів різного типу. Такий транспортний засіб має двигун рідинного охолодження і вантажний модуль, який є двоколісним причепом, приєднаний жорстко ззаду до мотоциклу і утворює з мотоциклом триколісне транспортний засіб. Підвіски, колеса, гальмівні механізми модуля уніфіковані з аналогічними вузлами мотоцикла.

 

Разсмотрім деякі моделі, які мають подовжений кузов, за рахунок чого значно збільшується вантажопідйомність транспортного засобу. А ось, вантажопасажирський мотоцикл може перевозити п'ять осіб.

 

Які ж відмінні риси має вантажний мотоцикл?

  1. Наявність системи рідинного охолодження, яка в будь-якому режимі забезпечує стійку роботу двигуна.
  2. Роздавальна двоступенева коробка з передачею заднього ходу і з блокується діфферінціалом.
  3. Наявність гальма переднього колеса 2-х кулачкового барабанного типу з механічним приводом або дискового з Гидропровод, що гарантує безпеку руху.
  4. Телескопічна пружинна підсвічування переднього колеса з амортизаторами з пневморегулірованіем або амортизаторами гідравлічними.
  5. Незалежна підсвічування заднього колеса, длінноричажная, а також пружина з гідравлічними амортизаторами з регулюванням зусилля поджатия, завдяки чому комфорт при їзді вам гарантований.

Немає товарів

Вгору