Кількість
|
Вартість
|
||
|
Міні насосні станції для будинку
Насосні станції призначені для автоматичного водопостачання і підвищення тиску. Побутова станція включає в себе самовсмоктувальний насос здатний подавати воду з глибини, а також реле тиску і напірний бак. Насосні станції мають гідрофорний принцип роботи, заснований на попередньому стисненні повітря в гидроаккумуляторе.
Мембранний бак - герметичний металевий посуд, розділений на дві частини мембраною. Перша половина бака заповнена повітрям під великим тиском, а в другу насос закачує воду. На реле задається верхня межа тиску, до якого стискується повітря в мембранному баку і, відповідно, вода в системі водопостачання. Коли достігаеться встановлений тиск, насос відключається. Тепер можна використовувати воду, накопичену в мембранному баку. Якщо витрата води невеликий, то насос кожного разу включатися не буде, а просто буде надходити вода з бака. І тільки коли нижня межа тиску, заданий на реле буде досягнутий, відбудеться нове включення насоса.
При підборі такого агрегату, перш за все, потрібно звертати увагу на обсяг гідроакумулятора: чим більше його обсяг, тим рідше буде включатися насос, тим довше прослужить станція.
Насосні станції для будинку призначені для подачі води з неглибоких колодязів і свердловин, а також для підвищення тиску в системах водопостачання. У традиційній автономній системі водопостачання при збільшенні витрати води зменшується тиск в системі. Це означає, що при одночасному відкритті декількох кранів в будинку натиск води різко падає і в результаті створюється дискомфорт для користувачів. Для постачання якісною водою великого будинку або кількох будинків колодязя буде недостатньо.
Отже, Ви стали щасливим власником заміського будинку! Вітаємо! Але перш ніж насолоджуватися новим житлом, необхідно вирішити ряд важливих проблем, серед яких також і водопостачання будівлі. Всі питання, пов'язані із забезпеченням води в крані, може вирішити насосна станція.
Станція для дачі необхідна для того, щоб була можливість подавати воду в будинок і на прилеглий присадибна ділянка.
Перше питання, яке, як правило виникає, коли споживач вирішує купити насосну станцію, це «Як встановити і куди встановити даний агрегат?». У літню пору станцію можна розмістити там, де Вам заблагоразумітся. Але є тільки одне єдина умова, яку полягає ось у чому: станція повинна бути встановлена недалеко від колодязя, свердловини або водойми. Взимку вона повинна бути встановлена в приміщенні, де температура вище 0 ° С. В іншому випадку вода в агрегаті просто замерзне.
Варто відзначити, що насосна станція для колодязя повинна обов'язково мати зворотний клапан, встановлений на кінець шланга або самовсмоктуючий труби. Таким чином, у Вас буде можливість запобігти витікання рідини з труби, коли вона буде відключена. Якщо Ви помітили, що з крана ллється вода з домішкою землі, не варто впадати в паніку. Справа в тому, що Ви просто-напросто перевищили мінімальний витрата свердловини. У такому випадку потрібно відключити станцію і чекати поки не підніметься рівень води. Якщо Ви берете воду з річки або будь-якого ставка, рекомендується в такому випадку захистити клапан сіткою від бруду.
Зробити правильний вибір в сторону потрібного агрегату зовсім неважко. В першу чергу необхідно оцінити можливості Вашого колодязя або свердловини. Для початку дізнайтеся, яку продуктивність вони мають. Станція не буде забезпечувати тиск в трубах на постійному рівні, якщо дебет Вашої свердловини або колодязя 1,7 куб. м / год.
Наступний крок - вибрати відповідну модель. За потужністю насосна станція повинна бути з запасом, але, говорячи про продуктивність, то остання повинна бути трохи менше ніж продуктивність колодязя або свердловини. Справа в тому, що якщо вона буде качати більше, ніж колодязь або свердловина зможуть надати, вода буде йти разом з землею, а незабаром і зовсім перестане текти.
Також варто звернути належну увагу на глибину підйому. Використовувати насосну станцію краще в тому випадку, якщо глибина до поверхні води до 8 м. У разі, якщо глибина більше, Вам доведеться встановити погружной насос. Якщо вас зацікавила ціна на насосну станцію, купити її можна в Києві, оформивши замовлення у нас на сайті. Продаж і доставка здійснюються по Україні.
Насосні станції призначені для автоматичного водопостачання і підвищення тиску. Побутова насосна станція включає в себе самовсмоктувальний насос здатний подавати воду з глибини, а також реле тиску і напірний бак.
Насосні станції мають гідрофорний принцип роботи, заснований на попередньому стисненні повітря в гидроаккумуляторе. Мембранний бак - герметичний металевий посуд, розділений на дві частини мембраною. Перша половина бака заповнена повітрям під великим тиском, а в другу насос закачує воду. На реле задається верхня межа тиску, до якого стискується повітря в мембранному баку і, відповідно, вода в системі водопостачання. Коли достігаеться встановлений тиск, насос відключається. Тепер можна використовувати воду, накопичену в мембранному баку. Якщо витрата води невеликий, то насос кожного разу включатися не буде, а просто буде надходити вода з бака. І тільки коли нижня межа тиску, заданий на реле буде досягнутий, відбудеться нове включення насоса.
При підборі насосної станції, перш за все, потрібно звертати увагу на обсяг гідроакумулятора: чим більше його обсяг, тим рідше буде включатися насос, тим довше прослужить насосна станція.
Насосні станції для будинку призначені для подачі води з неглибоких колодязів і свердловин, а також для підвищення тиску в системах водопостачання. У традиційній автономній системі водопостачання при збільшенні витрати води зменшується тиск в системі. Це означає, що при одночасному відкритті декількох кранів в будинку натиск води різко падає і в результаті створюється дискомфорт для користувачів. Для постачання якісною водою великого будинку або кількох будинків колодязя буде недостатньо.
Отже, Ви стали щасливим власником заміського будинку! Вітаємо! Але перш ніж насолоджуватися новим житлом, необхідно вирішити ряд важливих проблем, серед яких також і водопостачання будівлі. Всі питання, пов'язані із забезпеченням води в крані, може вирішити насосна станція.
Так, насосна станція для дачі необхідна для того, щоб була можливість подавати воду в будинок і на прилеглий присадибна ділянка. Насосна станція для поливу знаходить широке застосування там, де необхідно полити дерева в саду або затопити різні ємності. Насосна станція для приватного будинку сприяє тому, щоб дані процеси проходили гладко, швидко і зручно. До того ж, насосна станція для будинку може також стати посередником, який відповідає за підвищення тиску в мережі.
Перше питання, яке, як правило виникає, коли споживач вирішує купити насосну станцію, це «Як встановити і куди встановити даний агрегат?». Якщо Ви вирішили купити насосну станцію для дачі, то в літню пору станцію можна розмістити там, де Вам заблагоразумітся. Але є тільки одне єдина умова, яку полягає ось у чому: насосна станція повинна бути встановлена недалеко від колодязя, свердловини або водойми. Взимку насосна станція для свердловини повинна бути встановлена в приміщенні, де температура вище 0 ° С. В іншому випадку вода в агрегаті просто замерзне. Праці від насосної станції до колодязя і від станції до будинку повинна бути розміщена нижче рівня замерзання землі, а колодязь необхідно закрити і утеплити.
Варто відзначити, що насосна станція для колодязя повинна обов'язково мати зворотний клапан, встановлений на кінець шланга або самовсмоктуючий труби. Таким чином, у Вас буде можливість запобігти витікання рідини з труби, коли насосна станція буде відключена. Якщо Ви помітили, що з крана ллється вода з домішкою землі, не варто впадати в паніку. Справа в тому, що Ви просто-напросто перевищили мінімальний витрата свердловини. У такому випадку потрібно відключити насосну станцію і чекати поки не підніметься рівень води. Якщо Ви берете воду з річки або будь-якого ставка, рекомендується в такому випадку захистити клапан сіткою від бруду.
Зробити правильний вибір в сторону потрібного агрегату зовсім неважко. В першу чергу необхідно оцінити можливості Вашого колодязя або свердловини. Для початку дізнайтеся, яку продуктивність вони мають. Насосна станція не забезпечувати тиск в трубах на постійному рівні, якщо дебет Вашої свердловини або колодязя 1,7 куб. м / год.
Наступний крок - вибрати відповідну модель. За потужністю насосна станція повинна бути з запасом, але, говорячи про продуктивність, то остання повинна бути трохи менше ніж продуктивність колодязя або свердловини. Справа в тому, що якщо станція буде качати більше, ніж колодязь або свердловина зможуть надати, вода буде йти разом з землею, а незабаром і зовсім перестане текти.
Також варто звернути належну увагу на глибину підйому. Використовувати її краще в тому випадку, якщо глибина до поверхні води до 8 м. У разі, якщо глибина більше, Вам доведеться встановити погружной насос.