Кількість
|
Вартість
|
||
|
Від того де зберігається інструмент, залежить те, як довго він прослужить. До того ж в господарстві з кожним роком додається всяка дрібнота, яка захаращує комору або сарай. Люди багато років борються з цією проблемою, тому намагаються придумати всілякі ємності для складування. Не так давно ще наші діди й батьки використовували для цього валізи, великі сумки, коробки з-під взуття, різні баночки (для цвяхів і шурупів). На жаль, все це не додавало належного порядку, до того ж ці речі швидко зношувалися, розбивалися і приходили в непридатність. Але прогрес рухається вперед, і тому сьогодні вже з'явилися ящики для інструментів. На відміну від своїх попередників, така тара більш зручна в транспортуванні, має естетичний вигляд і довше прослужить своєму власникові. Крім того, в ці ящики все лягає по секціях, а не в купу. Завдяки цьому легко швидко знайти потрібну річ. Будь-який чоловік хотів би бачити у себе в господарстві таку допомогу. Крім того, ці кейси зручні для використання професійними будівельниками для транспортування свого інструменту.
Через своєї популярності і попиту, таке обладнання є в великому асортименті в інтернет-магазині. Тому, нелегко відразу визначити, який краще придбати. Варто розібратися в певних розбіжностей, щоб зрозуміти який ящик буде оптимальним варіантом.
• Матеріал. Існують два найпоширеніших видів. І тут варто зважити всі за і проти.
1. Метал. В основному це алюміній. Його перевага в тому, що він міцний, але при цьому легкий. Така ємність не схильна до згодом деформації. Але є моделі, виконані зі сталі. Вони використовуються для зберігання і транспортування габаритного обладнання.
2. Пластик. Перевага такої тари в тому, що цей матеріал дешевший. Крім цього такі ящики легкі, що грає досить важливу роль при перенесенні інструменту.
• Вид ящика. Ця характеристика впливає на те, який інструмент туди буде складуватися і скільки його поміститься. Є кілька основних типів.
1. Кейс або органайзер. Цей варіант нагадує невелику валізку, на внутрішніх стінках у якого розташовані різні кріплення, а всередині - відділення для інструменту.
2. Контейнер. Це прямокутна ємність з кришкою. Наповнення буває різний. За рахунок своєї глибини має безліч відділень, як для великого, так і для дрібного інструменту.
3. Складаний. Цей ящик може зберігати в собі багато інструментів і при цьому бути компактним завдяки своїй конструкції.
Щоб купити товар на сайті, можна оформити замовлення або зв'язатися з консультантом.