Кількість
|
Вартість
|
||
|
Почнемо нашу розмову з переваг вібраційного насоса. Отже, ціна агрегату: варто він менше ніж, наприклад, побутова соковижималка, тому доступний простому споживачеві. Хочеться відзначити простоту у використанні, він не обладнаний ніякими збивають з пантелику обертовими елементами. Також в ньому відсутня електродвигун, і агрегат не вимагає ні профілактичного обслуговування, ні серйозних ремонтів.
Не можна не відзначити той факт, що насос виключно зручний! Він має масу всього в 4 кг, тому перенести агрегат можна навіть в поліетиленовому пакетику, куди Вам буде завгодно і використовувати його в будь-якому місці - від водойми, колодязя до звичайної бочки. Тепер поговоримо про конструкцію агрегату. Так, насос складається з таких основних вузлів: насоса, електромагніту і вібратора.
Електромагніт включає в себе обмотки і осердя. Складовими обмотки є дві послідовно з'єднані котушки. Сердечник П-образного виду виготовлений з електротехнічної листової сталі. Корпус включає в себе обидві котушки і сердечник. Котушки залиті компаундом, завдяки якому забезпечується ізоляція, закріплення сердечника і котушок в корпусі.
До складу входить якір, в якому знаходиться запресованих шток. Шток оснащений гумовою пружиною, яка є амортизатором, який прикріплений на валу 2 гайками. Усередині амортизатор оснащений втулкою, яка служить обмеженням стиснення амортизатора. На деякій відстані від амортизатора є гумова діафрагма, роль якої - полягає в тому, що вона є додатковою опорою для штока і направляє його. Також діафрагма служить відділенням електричної камери від гідравлічної.
У корпусі є клапан, який закриває вхідні отвори. Коли тиск відсутній, рідина вільно витікає через спеціальний зазор, розмір якого 0,6 - 0,8 мм.