Які стабілізатори напруги краще?

Рейтинг стабілізаторів напруги.


Якщо ви ставите питанням: які Стабілізатори напруги краще, то для початку вам потрібно визначитися з типом стабілізатора. Який тип буде відповідати вашим запитам і цілі, для якої ви його купуєте? Релейний або електронний? Мережевий або магістральний? Ви хочете захистити окремий прилад або два, а може всю розводку в своєму будинку, офісі або квартирі?
Ми підготували для вас рейтинг мережевих релейних (східчастих) однофазних стабілізаторів. Їх характеристики відрізняються, але всі вони відповідають таким критеріям:

   - надійність
   - довговічність
   - цінова доступність
 
ТОП-3 стабілізаторів напруги

Нижче ми наводимо технічні характеристики обраних моделей. Ознайомившись з ними, ви також побачите додаткові критерії, за якими ми включили їх до списку найкращих стабілізаторів напруги в Україні.

1. Релейний стабілізатор LUXEON SDR-3000

Виробник вже майже два десятки років на ринку України. Його вироби поєднують в собі високу якість, доступну ціну і практичний дизайн. І дана модель не стала винятком.

LUXEON SDR-3000 - якісний і надійний прилад. Він забезпечений цифровим вольтметром вхідної та вихідної напруги. Завдяки своїм характеристикам він ідеально підійде для електроприладів середньої потужності.

Якщо говорити про потужність, на яку він розрахований, то це 1800Вт. Діапазон вхідної напруги 140-260В. Зверніть увагу, що контроль напруги на вході здійснюється за допомогою мікропроцесора, що дозволяє мати стабільне і точне напруги на виході.

Оснащений захистом від ...
   - короткого замикання,
   - перевантаження,
   - підвищеної напруги,
   - зниженого напруги,
   - перегріву,
   - високовольтних імпульсів,
   - стрибків напруги.

Довговічність моделі пов'язана крім іншого з тим, що всі силові контакти виконані зі срібла, що запобігає їх залипання. Це вагомий аргумент, щоб внести апарат в список кращих стабілізаторов.Для включення в мережу стабілізатор має євровилку, а для підключення приладів - дві евророзетки із заземленням. Чимало користувачів, для яких інший тип підключення приладу до мережі становив би проблему, відзначають, що це дуже зручно.

Ви можете регулювати або і зовсім відключити затримку перед включенням, в залежності від того, для захисту яких приладів ви плануєте використовувати стабілізатор.

Отже, в ТОП стабілізаторів напруги модель потрапила завдяки наступного:

 - мікропроцесорний контроль,
 - шірокійспектр видів захисту,
 - срібні контакти,
 - цифрова індикація вхідного і вихідного напруги,
 - компактний розмір 310х220х250,
 - невелика вага,
 - міцний металевий корпус з двома зручними ручками для перенесення,
 - кнопка відключення затримки.

 Дізнатись ціну.

2. Релейний стабілізатор Powercom TCA-1200
 
Те, що компанія спеціалізується на продукції подібного типу і зарекомендувала себе за більш, ніж 30 років роботи на світових ринках і в Україні, говорить багато про що.

Дана модель виробника - це надійний мережевий стабілізатор, який добре підійде для комп'ютера або газового котла, а також, наприклад, для ряду сучасних холодильників. У нього одна розетка, а потужність обладнання, що підключається не повинна перевищувати 600 ват, що цілком достатньо для таких цілей. Діапазон напруги 176-264В.
Багато користувачів відзначають стабільну роботу і низький рівень шуму. Зі своїм завданням - захистом від перепадів напруги, сплесків, а також коротких замикань, він справляється на відмінно.

Також варто звернути увагу на компактність, розміри всього - 115x93x136 мм. Хоча при таких габаритах складно розраховувати на наявність цифрового табло, виконання завдань можна відстежити по світлодіодним індикаторам.

Поведемо підсумок: Powercom TCA-1200 Black виявився в рейтингу кращих стабілізаторів напруги завдяки таким характеристикам:

 - компактність,
 - невелика вага 1,8 кг,
 - високий ККД,
 - захист від перепадів,
 - захист від стрибків,
 - індикація.
 Дізнатись ціну.
 
3. Стабілізатор напруги LogicPower LPT-W-5000RD BLACK (3500W)
Нарешті, представляємо вам якісний і практичний вітчизняний апарат. Виробник позиціонує себе як того, хто ставить перед собою турботу про комфорт споживача і на цей раз порадував користувачів в Україні одним з кращих стабілізаторів напруги. При цьому комфорт забезпечується не тільки технічний, але і фінансовий, враховуючи цінову категорію.

Стабілізатор простий і нехитрий, але цілком впорається із захистом вашої офісної і побутової техніки. Його надійність забезпечується використанням високоякісних матеріалів і компонентів при виробництві.

Робоча напруга - 140-260В, номінальна потужність - 3500Вт. Для того щоб легко стежити за роботою приладу, він обладнаний LCD індикатором.

Надійне підключення апарату до мережі гарантується тим, що для цієї мети використовується клеммник, 

а прилади можна підключити за допомогою двох розеток.
Одним з кращих мережевих стабілізаторів напруги LogicPower LPT-W-5000RD BLACK є завдяки таким характеристикам:

 - співвідношення потужності і компактності,
 - колірна індикація,
 - якісна збірка,
 - сучасний дизайн,
 - похибка вихідної напруги ± 10%.

 Дізнатись ціну.
 
Висновок.

Стабілізатори напруги дуже часто використовуються в побуті, як в приватному будинку (або на дачі), так і в квартирі. І це не дивно, з огляду на їх невисоку ціну при високій точності регулювання. Також можна відзначити низький рівень шуму і довговічність. Для захисту окремих одиниць обладнання - це найкраще рішення!

В Україні їх використання дуже актуально, так як перепади напруги - це серйозна проблема не тільки для сільської місцевості, але навіть для великих міст. Заощадивши на стабілізаторі, можна позбутися більш дорогого обладнання.

Почавши читати наш рейтинг стабілізаторів напруги, ви, очевидно, розуміли, що хочете захистити свою побутову або офісну техніку. Тепер, після її прочитання, ви знаєте, які стабілізатори найкраще для цього використовувати.