Кількість
|
Вартість
|
||
|
Батарейка представляють собою одноразовий хімічне джерело струму, який не призначений для відновлення заряду або перезарядки.
Як правило, у користувача виникає ряд проблем наступного характеру: пропрацювавши зовсім недовго, батарейки течуть, погано «тримають» напруга і швидко «дохнуть». Не варто шукати причину того, що сталося десь на стороні, адже проблема всього-на-всього в тому, що ви зробили неправильний вибір. Цілком можливо, що спочатку ви не зовсім точно уявляли собі особливості вироби.
Сьогодні важко знайти користувача, який жодного разу в житті не стикався з необхідністю замінити батарейки в пульті. В даний час сфера використання даного класу продукції досить широка: цифрові фотоапарати, електронні годинники, пульти дистанційного керування, дитячі іграшки, плеєри і т.д.
Сольові батарейки характеризуються невеликою ємністю (в межах від 600 до 800 мАг) і знаходять своє застосування в приладах, які відрізняються невисоким споживанням енергії. Наприклад: пульти управління, настінний і настільний годинник та ін. Однак пам'ятайте, що сольові батарейки не можна піддавати великим навантаженням, тому дитяча іграшка або фотоапарат - не найкращий їх застосування.
Цинк-вуглецеві батарейки (вироби з сольовим електролітом) є найбільш дешевими серед всіх з нині представлених у продажу. Батарейки не передбачені для серйозних тривалих навантажень, а при низьких температурах ємність виробів прагне до нуля. Ці батарейки призначені для електронних термометрів, пультів, годин - простіше кажучи, для виробів з мінімальним споживанням енергії.
Алкалайнові, або лужні батарейки славляться досить великий ємністю (від 2500 до 3200 мАг) в порівнянні з їх сольовими побратимами, і знаходять своє застосування в досить енергоємних видів продукції: іграшках, ліхтариках, фотоапаратах і т.п. Таку батарейку можна сміливо використовувати де вашій душі завгодно!
Чудовим пристроєм для виробів, енергоспоживання яких становить від декількох десятків до декількох сотень міліампер, є лужні елементи.
Літієві батарейки використовуються в фототехніку і годинах, і, як правило, мають напругу, яке кратно 3 В. Також існують літієві елементи, напруга в яких досягає одно 1.5 В, і які виконані в стандартом розмірі мізинчикових або пальчикової батарейки. Їх застосування можливе в будь-яких розрахованих на сольові або лужні батарейки пристроях. Серед яскравих Примітно літієвих батарей можна виділити той факт, що їх ємність майже не залежить від струму навантаження. А в разі великого струму навантаження, батарейки літієвого типу прослужать набагато довше, ніж їх лужні «колеги» тієї ж ємності.