Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Система зворотного осмосу

Всі ми знаємо, що пити воду з-під крана звичка вкрай згубна. Позбутися від цієї звички - завдання не з легких, а купувати в супермаркеті важезні шестилітрові баклажки на додаток до вже наявних розтрат - перспектива зовсім не райдужна. Вихід тільки один - придбати і встановити спеціальний фільтр на проточну воду. З цією метою була розроблена і створена система зворотного осмосу.

 

Справжні експерти з очищення води не розчарують жодного споживача! Адже домогтися такого високого рівня очищення проточної води, який на сьогоднішній день гарантують ці вироби, власними силами просто неможливо. Більш того, навіть якщо відстояти, закип'ятити, виготовити так звану «талу воду», отриманий результат не виправдає ваші очікування. У чому полягає унікальність застосовуваних в процесі роботи системи технологій?

 

В першу чергу, варто звернути увагу на стадії очищення води. Так, першу і другу називають «грубими». В процесі з води прибирають солі, видаляють різні механічні домішки та інші непотрібні елементи.

 

Третя фаза відрізняється тими ж функціями, однак цей процес має ювелірну точність.

 

Найбільша відповідальність покладена на четверту стадію, коли має місце процес остаточного очищення. Спеціальна мембрана, якою оснащена система зворотного осмосу, в процесі фільтрації води пропускає виключно молекули води. Навіть незначні частинки, найменші віруси і бактерії не прослизнуть через мембрану.

 

В результаті ми маємо можливість насолодитися приємним смаком найчистішої води, яка буде зберігатися до тих пір, поки користувач не відкриє кран в накопичувальному баці. Останній дозволяє системі відразу почати подачу очищеної води, а не чекати, поки та пройде всі стадії очистки.

 

Треба відзначити, що є ще й п'ятий, «контрольний» рівень - так звана пост-фільтрація, яка здійснюється за допомогою кокосового вугілля з обов'язковим додаванням срібла, що, в свою чергу, надає воді воістину божественний смак і запах! Іони срібла здавна славляться своїм бактерицидним ефектом.

Немає товарів

Вгору