Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Лазерні виски

Лазерні схили або точкові лазери, є практичними і корисними будівельними інструментами, які призначені для точної проекції прямих кутів і опорних точок, а також для горизонтального і вертикального нівелювання.

 

Для роботи досить закріпити прилад на горизонтальну, або ж близькою до горизонтальної, поверхня і вбудована функція самовирівнювання сама зможе знайти правильне положення, після чого пристрій виведе вертикальний яскравий промінь.

 

Існують верхні і нижні лазерні схили. У першому випадку проводиться проекція точки знизу вгору, тобто, на стелю, що є дуже корисним при монтажі стель. У другому ж випадку формується проекція зверху в низ, тобто - на підлогу. Інструмент допомагає виявити наявні на площині відхилення від ідеальної вертикальної поверхні, і, крім того, допомагає вимірювати вертикальні і горизонтальні кути. Для того, щоб роботи з даними пристосуванням зовсім не потрібна спеціальна підготовка, адже основні функції пристроїв можна з легкістю засвоїти в найкоротші терміни.

 

На відміну від лазерних нівелірів, схил виробляє не площину, а яскраво видиму чітку точку, що має значну дальність дії. Сучасні інноваційні лазерні технології надають можливість досягти максимально високої точності роботи.

 

Одним з видимих ​​переваг цього пристрою є ряд технічних характеристик, серед яких дальність дії і похибка вимірювань, наявність магнітного підстави для проведення робіт з металевими поверхнями і наявність міцного корпусу.

Немає товарів

Вгору