Умови безпрограшної екологічної акції та осіннього розіграшу призів для покупців перфораторів та кутових шліфмашин metabo:

  1.  Строк дії акції: 01.10.2021 – 30.11.2021 2. У розіграші беруть участь всі кінцеві покупці визначених груп інструментів ТМ metabo, що зроблять та зареєструють покупку одного з двох видів інструменту: - перфоратор (мережевий або акумуляторний, включаючи каркас), - кутова шліфмашина (мережева або акумуляторна, включаючи каркас) протягом дії акції в мережі офіційних дилерів Метабо Україна. Список дилерів є на сайті представництва Метабо в Україні за посиланням: https://www.metabo.com/ua/uk/poshuk-dyleriv/
  2.  ГАРАНТОВАНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ ПОДАРУНОК ВІД МЕТАБО - екологічна багаторазова брендована сумка (відмовляйся від полімерних пакетів): Той хто купить акційний перфоратор та/або кутову шліфмашину протягом дії акції отримає гарантований подарунок: брендовану господарську сумку metabo. Акційний товар, що комплектується подарунком - товар куплений у Метабо Україна протягом дії акції.
  3.  Для того щоб взяти участь в акції з розіграшу призів* від TM metabo треба: придбавши продукцію TM metabo, що відповідає критеріям акції (дивись п.2), відправити фото (бажано на одному фото розмістити інструмент, чек та гарантійних талон) на і-мейл: promo.metabo.ua@gmail.com (а) фото інструменту (-ів) так, щоб було видно серійні номери (сіра табличка з технічними даними), (б) фото фіскального чеку (іншого платіжного документу, що підтверджує факт покупки згідно законодавства України: наприклад платіжка з клієнт банку для інтернет банкінгу) для підтвердження відповідності умовам цієї акції: номенклатури, періоду придбання продукції та ідентифікації продавця (офіційного дилера Метабо в Україні), (в) фото гарантійного талону Метабо Україна. В і-мейлі обов’язково вкажіть ваші: ім’я, прізвище, контактний номер телефону. Цим даним** буде присвоєно внутрішній унікальний номер для проведення розіграшу призів. Та у випадку виграшу з 20-ти призів за цими даними з переможцем буде встановлено зв’язок. Обов’язково підпишіться на наш YouTube канал MetaboUkraine https://www.youtube.com/user/MetaboUkraineVideo щоб завжди бути в курсі всіх новин від metabo.
  4.  Розіграш призів. Проведення розіграшу 20 призів відбудеться 07.12.2021 о 15:00 за київським часом он-лайн трансляцією на нашій сторінці фейсбуk. Чим більше Ви купуєте продукцію TM metabo у офіційних дилерів, тим більше шансів виграти цікаві брендові призи. * - Призовий фонд складається з 20 цікавих, корисних фірмових призів від metabo, наприклад: фірмова та містка сумка metabo для інструментів, фірмовий одяг metabo (футболки, жилети, куртки), зимові набори: шапка beanie + Tube Scarf (шарф труба) + термо чашка, зимовий набір для автомобіля: органайзер + шкребок для скла, фірмові блютус навушники metabo, термо бокс, Action camera, відеореєстратор, налобний ліхтар, мультитул, термочашка, лінійка та інше. ** - Реєструючись в акції Ви надаєте згоду на обробку персональних даних та підтверджуєте, що є повідомлені про порядок та мету збору даних а також інші умови їх обробки відповідно до ЗУ про захист персональних даних.

ПЕРФОРАТОРИ METABO ТУТ

КУТОВІ МАШИНИ(БОЛГАРКИ METABO) ТУТ